Menu

OldBoys

Oldboys afdelingen træner hver lørdag kl. 10.15 og i vinterperioden ligeledes hver onsdag fra 20.00 til 21.30 på kunstgræsbanen.

Se her om Old Boys turneringen Oldies but Goodies.

 

Oldies but Goodies Tlf: Mail:
Turneringsansvarlig    
Jan Brandt 31487220 jan61brandt@gmail.com
     
Old Boys afdelingen    
Hovedansvarlig    
Jan Brandt 31487220 jan61brandt@gmail.com
     
Old Boys 32+    
Thorsten Stevnhoved 40876137 thorsten@cafevesteraa.dk
Rasmus Kaalby Povlsen 29729256 Rasmus_povlsen@hotmail.com
     
Grand Old Boys 40+    
Henrik Nielsen 25271236 Hji@sparnord.dk
     
Super Grand Old Boys 47+    
     
Bjørn Haagensen 31211864 bhaagensen@gmail.com
     
Veteraner 53+    
Peter Leth  50831604 peterlethb@gmail.com
Flemming Larsen 30285971 flemlar@dps.aau.dk
Superveteraner 59+    
Knud Tobiasen 20959951 knud@lundtobiasen.dk
Jan Brandt 31487220 jan61brandt@gmail.com
     
Senior Veteraner 64+    
Jan Frederiksen 25206770 jan.frederiksen@aalborg.dk
     
Super senior veteraner 69+    
Tom Nielsen 26164900 tomnielsen7@gmail.com
     
Fest og event koordinator    
Henrik Nielsen 25271236 Hji@sparnord.dk